Két győzelemmel és egy vereséggel a hátunk mögött a sereghajtóhoz látogattunk. Az eredmények nem csaptak be bennünket, tudtuk jól, hogy jó csapattal találkozunk, azt viszont nem sejtettük, hogy ennyire gyenge napot fogunk ki.

Az Erős Vár FC igyekezett átvenni a kezdeményezést a mérkőzésen, amit apránként meg is tett, miközben az Erőd FC sok hibával focizott. Az első félidőt még megúsztuk egy fölső kapufával, de térfélcsere után egy kiugratást követően megszerezték a vezetést a hazaiak. Ebből nehezen ráztuk fel magunkat és egy 15-20 perces rövidzárlattal tálcán kínáltuk a fejünket az ellenfélnek, aki köszönte szépen a lehetőséget és még hármat rúgott. A hajrában sikerült Szász Viktor remek labdájába legalább a becsületgólt megszereznie Kerényi Balázsnak, de a jelenlegi idény leggyengébb játékával megérdemelt vereséget szenvedtünk.

Köszönjük az Erős Vár FC csapatának a mérkőzést és további sok sikert kívánunk a bajnokságban!

Gól: Kerényi
Assziszt: Szász